“Триматись своїх” Pianoбой відзняли в порожньому аеропорті

Лип 8, 2022
Фото: Pianoбой

Пісня “Триматись своїх” була написана Дмитром Шуровим “Pianoбой” ще рік тому, а відео відзнято під час війни в порожньому терміналі київського аеропорту Бориспіль.

 

Триматись Своїх – перший реліз від Pianoбой з початку війни. За словами Дмитра Шурова, пісні зараз взагалі не пишуться – надто емоційні часи.

Дмитро Шуров про пісню: Відчуваю, що зараз кожна частинка енергетики є важливою і точно знаю, що наші барабани, гітари, піаніно та голоси теж ефективно працюють на перемогу. Хор, який ви чуєте у пісні, записали навесні у Львові біженці з усієї країни.

Соло на гітарі записав 20 лютого, напередодні війни, наш гітарист Сергій Гризлов, який зараз воює на сході України. Решта з Pianoбой – я та Гріша Олійник – майже нон-стоп подорожуємо з концертами для військових, медиків та з благодійними концертами в Україні та за її межами.

ДШ про кліп: Аеропорт – енергетично абсолютно сакральне місце. Це ворота у світ, наш зв’язок з цивілізацією, вікно можливостей.

Цей термінал KBP – знайоме майже кожному українцю місце глобальної любові та надії. Звідси ми стільки разів літали у прекрасні подорожі, відпустки, на гастролі та змагання. Саме тут ми зустрічали наших близьких, друзів та коханих після довгої розлуки.

Тут ми пили каву або шампанське о шостій ранку, випадково зустрівши друзів, тут ми відчували себе щасливими.

Нехай кожен з нас зустріне своїх, а зустрівши – триматиме.