Two Streets представили кліп “Нас Немає” зі свого дебютного альбому «Спадок»

Бер 3, 2023
Two Streets - Нас Немає
Фото: Two Streets

Український гурт Two Streets представили кліп “Нас Немає” зі свого дебютного альбому «Спадок», підписавши контракт на видання з лейблом COMP MUSIC, що є офіційним представництвом Universal Music Group в Україні.

Головну роль в кліпі «Нас немає», виконала акторка Олена Богдан, яка відома за роллю у короткометражній стрічці «Паперушка», що отримала особливу відзнаку Національного конкурсу 50-го Київського МКФ «Молодість».

«Так я не один, та все ще лишаюсь сам» – говориться в приспіві, головною темою пісні є ті почуття, які за життя рано чи пізно бентежать кожного з нас.

Відчуття порожнечі у стосунках, самотність та пошук свого власного шляху. Відеоробота розповідає про молоду письменницю, яка переживає творчу та особисту кризу.

Вона приїжджає в квартиру своєї бабусі, в своєрідну капсулу часу, де невидимі фантоми допомагають їй знайти вихід з життєвого лабіринту, до якого вона потрапила.

Між тим, за прямим сенсом відеоряду є й приховані знаки – пазл, який згодом розкриється з виданням нових пісень альбому.

Режисером кліпу став Костянтин Шарапов – давній друг гурту Two Streets.

Фіналісти фестивалів Emergenca 2020, Festival of Ukrainian Alternative Music Video 2020, учасники події Північні Землі 2021 та фестивалю Рок На Cелі 2021, хлопці з Two Streets останні два роки сумлінно й плідно працювали над першим альбомом.

Лонгплей «Спадок» був записаний в студії LipkyZvukoZapys під пильним керівництвом саунд продюсера Сергія Заболотного (Табула Раса, Omana, Bahroma та ін.).

Особисто мене під час роботи над альбом в студії, надихало те, що в цих стінах писали свою «Суперсиметрію» Океан Ельзи, працювали Stoned Jesus та інші потужні українські команди” – розповідає фронтмен гурту Two Streets – Макс Онанко.

До альбому увійшли 9 треків, які торкаються різних тем, як особистих переживань, так і рефлексій на ті події в Україні, свідками яких став гурт в останні часи.

Музична концепція платівки – барвиста суміш поп-року с відтінками харду, плюс яскрава індивідуальна манера виконання, властива саме Two Streets виразно виділяє альбом.

В складі гурту вокальні партії виконує Макс Онанко; Кір Павловський – соло гітара; ритм гітара – Олексій Воронін; Євгеній Антонов – бас-гітара;

на ударних Дмитро Вахта, а також за участі барабанщика гурту Pustosh Євгенія Хрульова.