Українська поп-музика стає більш різноманітною: співачка Rymma разом з саундпродюсером Ortea представляють спільний трек “Терапія”

Чер 29, 2023
Rymma, Ortea - Терапія
Фото: Rymma, Ortea

Молода співачка Rymma в колаборації з музичним продюсером Ortea випускають пісню “Терапія”.

Сенси: Ми любимо наших людей не за ідеальність. Ми звикли показувати тільки наші хороші сторони людям, але хочемо, щоб стало нормальним бути собою, не ховати свої темні сторони, а ділитися і працювати над ними. Наші люди від нас не підуть, а допоможуть, потримають за руку, коли це потрібно. І ми не зобовʼязані постіно бути сильними, ані жінки, ані чоловіки.

По тексту: спочатку Rymma писала цю пісню своєму коханому, який на початку стосунків довго не міг відкритись, бо думав, що він “такий” їй не сподобається. Вона хотіла, щоб з нею він міг показати свої справжні емоції, не тримав усе в собі, бо те що “чоловіки не плачуть, стримані, і повинні бути сильними” – стереотип.

СЛУХАТИ

Реліз переносився декілька разів, та ми все ж вирішили його випускати. Зараз ми переживаємо дуже багато змішаних емоцій і це вже не тільки пісня коханому, це вже пісня в цілому близькій людині.

По музиці: Ми не хотіли робити сумний сум, але хотіли мурахи. Разом з ліричним текстом звучить такий танцювальний біт, що робить пісню більш легкою і не перегруженою. За основний лейт-мотив ми взяли спокійні, атмосферні педи, а також додали мрійливу синтезовану мелодію та поєднали це з мінімалістичною ритм-секцією.

Ми хочемо, щоб люди слухаючи нашу пісню, розуміли, що всі емоції – це нормально. Нас не починають любити за них менше.
В найближчому майбутньому я випущу свою пісню Гравітація в стилі лайтового DnB і поєднанні з ніжною лірикою, а від Ortea чекаємо трек Ocean Flow в стилі Downtempo/EDM – розповіли артисти