Українська співачка NANAVA показала свій народний вокал в стилі етно-хаус нової пісні «Ой знаю» та зізналася, як потрапила на Румунський «Голос країни»

Лип 12, 2024
Українська співачка NANAVA показала свій народний вокал в стилі етно-хаус нової пісні «Ой знаю» та зізналася, як потрапила на Румунський «Голос країни»
Фото: NANAVA

Українська співачка NANAVA випустила пісню «Ой знаю». Вона в перші години потрапила до топ плей листів на стрімінгових майданчиках Spotify та iTunes, її підтримали зірки світового масштабу, а кліп на You Tube каналі співачки стрімко набирає сотні тисяч переглядів.

В цій роботі співачка поєднала українські народні мотиви, як генетичний код нації та Ethno dance house. Це пісня – кожної закоханої Української дівчини, яка вірить в чари та ворожіння, в квітку Папороті на Івана Купала, в Купальське багаття, в повір’я та перекази, в магію українських земель.

Як розповіла Марина: Я дуже хотіла спробувати себе в образі русалки чи мавки, я не раз стояла малою у дзеркала, приміряла довгі завеликі сукні, вплітала квіти в волосся і мріяла про нього. Тому мені хотілося предати емоційно стан закоханої, хожої, красивої, хотілося заворожити, щоб не зміг відвести очей.

У пісні та кліпі співачка з’являється в образі русалки та розповідає історію, як закохалася в хлопця, але не змогла його затягти до себе і лиш раз на рік має змогу явитися коханому в ніч на Івана Купала, щоб він згадав її смарагдові очі. «Ой знаю, знаю сліз, як Дунаю» – це рядки з приспіву, які відображають чисту сторону Української русалки, котра нарікає себе на вічні сльози заради щирих почуттів.

Ідея написати пісню такої тематики виникла, коли команда Unlock Music на студії перечитували синопсис книги, що написала відома авторка пісень та співпродюсер Інга Кагарлик і, разом жартували, що це історія, яку ще не показував Netflix, а вже через кілька місяців вона в повному обсязі потрапила до рук агента компанії Netflix, і сподобалась. Продюсер співачки Володимир Кагарлик, не вірить у випадкові збіги, а навпаки певен, що до всіх досягнень веде шлях переповнений нашими діями та прагненням. Саме він через хвилин 15 приніс приспів і вперше ми всі його почули. Історія оживала з кожним рядком і невдовзі склалася в пісню.

Разом з піснею «Ой знаю» NANAVA випускає відео роботу, де з’являється в образі русалки. Під час зйомок кліпу, що випадково перепали саме на Зелену Неділю, сталася цікава містична ситуація на сценах зі свічками – вони раптово згасли і знімальний майданчик буквально залився сміхом присутніх, можливо це пов’язано з тим, що на зйомці були тільки дівчата, бо вранці перед виїздом продюсер занедужав і був змушений звернутися до лікаря. Це вкотре підтверджує магнітичну силу та енергетику Українських дівчат.

Топ співак The Motance вже вкотре підтримує співачку з її релізами. Їхня співпраця почалась під час Румунського «Голосу країни», коли тренер викрав Марину після батлів до своєї команди. Він щиро захоплювався її тембром, був першим хто підтримав її у бажанні виконувати пісні Українською мовою та просив перекладати для нього англійською щоб розуміти зміст. NANAVA готує багато сюпризів.

 

Зі слів артиста: Уривок з того самого синопсису для Netflix, який я вмовила Інгу мені надати, бо саме він подарував нам цю пісню: «Історія про містичність української жінки. З дитинства я із захватом чекала Купала, чула, як плюскоче вода на ставку серед лісу в селі, чула як шепочуть русалки, як до них сміється Ваня, що живе через кручу від баби Галі, бачила, як кусає червоними язиками вогонь і всі на ранок кажуть, закохалися, і я знаю — як сильно віриш воно й приходить. Я чула цю історію коли мені було не більше трьох, мене вкладала спати баба, я дивилася у невелике вікно, що виходило у горіччик за хатою, там стояв колодязь до якого я ані ногою, бо сваритимуть. Літо пахло травами, в яких зачаїлися русалки та інша нечисть, яка зараза сама липла до мене. І я пам’ятаю кожну історію, що сусідки переказували, і про Вальку, як вона яйцем викочувала і про Любу, що дах зривали як ховати час настав, бо вона відьма, і про Олю, яка дивакуватою була від народження, видилось їй усяке. А потім настала зима 2022, і її одинока хата, відрізана від села, війна, солдати, що губляться серед сухого очерету, стежки, котрі ніхто не знайде.»