Українсько-канадський співак Ігор Богдан повертається на Батьківщину з концертною програмою “На Різдво”, де представить нову пісню “Скарб”

Лис 30, 2023
Ігор Богдан повертається з Канади в Україну з концертною програмою "На Різдво", де представить новий "Скарб"
Фото: Ігор Богдан

Відомий українсько-канадський співак Ігор Богдан представить нову пісню та кліп “Скарб”, яку виконає наживо у концертній програмі “На Різдво”.

Ігор Богдан приїде в Україну з Канади з прем’єрою нової пісні “Скарб” та концертною програмою наживо “На Різдво”, який більше 30 років виступає для українсько -канадської діаспори.

Львів – 29 грудня, центр Довженка – купити квиток 

Пісня “Скарб” – це історія про любов до жінки, Батьківщини та рідної землі. Зараз ця історія особливо актуальна не лише для тих, хто давно виїхав за кордон, а й для тих, хто кожного дня працює всередині країни розвиваючи українську культуру та її традиції.

Композиція “Скарб” розкриває почуття спогадів для українців, які десь у далекій чужині та з думками прагнуть повернутись до свого рідного краю. Адже для багатьох українців, які поселилися в інших країнах, ностальгія за Україною стала постійним супутником їхнього життя.

Спогади через перегляд фотоальбому у відео, артист показує зв’язок з рідною землею, родиною, і друзями, за рідними святами, за українською мовою та культурою, за звичками і традиціями, які складають основу ідентичності. Солодкий смак відчуттів, коли ти знову знаходишся вдома та гордість бути українцем.

Відеокліп “Скарб” є джерелом натхнення та сили для багатьох українців, які мріють про повернення додому та працюють на користь своєї рідної країни з-за кордону.
Для Ігора Богдана знаковою поетичною особистістю став Богдан Стельмах, який є автором слів на пісню “Скарб”.

Заслужений Артист України Ігор Богдан, викликає щире захоплення й гордість! Ним пишається як Україна, так і Канада, адже артист та його сім’я проживає в місті Калгарі, провінції Альберта в Канаді. Його виступи відбуваються в усіх закутках світу, де проживає українська діаспора в містах Польщі, Німеччини, Бельгії, США, Канади та Австралії. Приїзджаючи в Україну співак залучає до своїх концертів композитора Сергія Котовського, гурт “Галичани”, «Гурт ОЛЕГА КУЛЬЧИЦЬКОГО» та багато професійних музикантів зі Львова.

Величні виступи а також приємне здивування очікує слухачів, хто мають спільне витончене бачення мистецтва музики. Лише найкраще та найулюбленіше із творчого доробку метру української сцени Ігоря Богдана – у різдвяній концертній програмі!Саме тому, Ігор Богдан приїде з Канади, щоб спільно відзначити святкування Різдва та згуртувати шанувальників української музики, що відзеркалюють багато віків культурних традицій, для оптимізму та надії на краще майбутнє.

Чому варто відвідати концерт?
Майже пів століття, українсько-канадський співак Ігор Богдан плекає українську пісню, а значить – українську мову, а значить – красу українського мелосу, а значить – підтримує дух свого народу і виховує молоді покоління у цьому ж дусі.
Масштаб таланту виконавця та гурту “Галичани” змушує не тільки зривати оплесками захоплених слухачів найбільші концертні зали в різних куточках Європи та Канади, а й не відпускати з мелодійних обіймів і в нас, в Україні, викликаючи знову і знову, аби продовжити ці незабутні миті єдності й мрійливої ностальгії.

На вас чекає тепла і дружня атмосфера, відомі різдвяні пісні та колядки : “Добрий вечір тобі, пане господарю”, ” Нова радість стала”, “Бог ся рождає” та багато інших, а також народні та естрадні композиції.
Візитною карткою співака є пісня Ігора Білозора «Не сип, мила, скла».

Приходьте усією сімʼєю та проведіть цей вечір в дружній компанії з піснями трьох поколінь!

Квитки вже у продажу на концерти:

Львів – 29 грудня, центр Довженка 

Партнер проекту Meest Group: Meest Group — поштово-логістична група компаній, яка з 1989 року виконує доставку посилок та вантажів у понад 90 країн світу.

В Україні компанія здійснює доставку у понад 4500 відділень та за адресою у будь-який куточок України.