Український рок-гурт DNK RomaNa презентує нову пісню «Серіал»

Лис 17, 2023
Український рок-гурт DNK RomaNa
Фото: гурт DNK RomaNa

Український гурт DNK RomaNa представили прем’єру нової пісні «Серіал» та намагаються привернути увагу слухачів до яскравих, визначних, доленосних та емоційних моментів у житті.

 

Експериментуємо з різними стилями, завжди додаючи щось нове до своїх пісень, не забуваємо про вплив знакових музикантів на творчість гурту.
“Серіал” – це втілення наших сподівань, страхів та спогадів.
Кожна людина – це особистість, унікальний організм, як “біла ворона”, так би мовити.

Не потрібно цуратись чи соромитись, якщо ви маєте суб’єктивний погляд на будь-що, тому люди і створені різними з народження.

Коли життя наближається до круглих позначок 25, 30, 50 років тощо, додається філософський погляд на речі, які раніше здавалися очевидними та зрозумілими. На кожен час – свої речі, знання та своя філософія. – ділиться Роман, соліст гурту.

 

DNK RomaNa запрошують вас заглибитися в себе і відкрити багато цікавого. Повернутись до видатних та особистих моментів свого шляху, яких вистачить на сценарій для нескінченного серіалу!

Запрошуємо вас послухати новий сингл “Серіал” від DNK RomaNa, оцінити звучання басових партій та соло в стилі “shred” від саундпродюсера Андрія Карачуна!
Сподіваємось, що цей реліз вам сподобається, а пісня займе своє місце у вашому плейлисті.
Створимо яскравий, насичений та цікавий серіал свого життя разом з нами!

Не пропустіть цей запальний реліз і відчуйте нову музику від DNK RomaNa!

Слухайте пісню на улюбленому майданчику