Український рок-гурт ЛЮМІНІКОН презентує свій новий сингл «ЧЕКАЙ»

Тра 16, 2023
ЛЮМІНІКОН - Чекай
Фото: ЛЮМІНІКОН

Рок-гурт ЛЮМІНІКОН відкриває вікно у світ необмежених мрій новою піснею «ЧЕКАЙ»

Передчуття чогось неймовірного, хвилюючого та чарівного зупиняє час і відкриває вікно у світ необмежених мрій.

Гендерно нейтральна лірика дає змогу слухачеві співати ці слова своїм коханим без жодних обмежень у часі та просторі.

Кожна краплина теплоти, світлої надії та любові поступово наповнює всесвіт наснагою до життя, коли вже неможливо не насолоджуватись усим що цей світ містить у собі завжди. Теплі слова і максимально відверті думки та почуття, це те що доступно кожному в будь-яку мить. Потрібно просто надсилати свою вдячність та любов близьким людям і всьому з чого все створено. Не чекаючи коли для цього будуть сприятливі умови, а прямо зараз жити на повні груди! – розповідає про свої інтерпретаційні відчуття стосовно синглу барабанщик гурту Ерексі-Спандермен.

Інколи просто дивуєшся як просто висловлювати щиру любов та почуття в цьому складному механічному світі, де здається вже зовсім не залишилось для неї жодного місця. Прослуховуючи сингл знову і знову я в черговий раз пересвідчуюсь що справжня людяність не може бути складною… – додає свої враження ритм-гитарист гурту Кокс.

ЛЮМІНІКОН щиро вірить в максимальну позитивність впливу композиції на слухача. Також, очікуйте невдовзі на танцювальну рок-версію цієї пісні!