«В смерті немає хепі-енду»: український співак ANDRUX презентував нову пісню «Ще раз»

Бер 10, 2023
ANDRUX- Ще раз
Фото: ANDRUX

Український співак із Сан-Франциско ANDRUX презентував ліричну пісню «Ще раз» про цінності сьогодення.

10 березня український співак з Сан-Франциско ANDRUX презентував композицію «Ще раз», присвячену близькій людині.
Дана пісня про етап «прийняття» в процесі роботи з травмою, спричиненою втратою близької людини.

Зрозуміти та усвідомити факт смерті дуже важко, здебільшого з’являється заперечення, небажання повірити в те, що сталось.

Хочеться тішити себе надією про помилку, що є можливість все змінити, переписати історію, «ще раз» подзвонити, обійняти дорогу серцю людину, та сказати, як сильно-сильно любиш.

«Ще раз» написана ANDRUX після втрати ним друга дитинства Романа, який захищав Україну і віддав за неї життя. Останні декілька років друзі мали часте спілкування телефоном, саме тому у пісні є слова «подзвони мені ще раз». Зі слів ANDRUX, Роман захищав Україну з 2014 року та здавався безсмертним воїном, тому його загибель під час повномасштабного вторгнення сильно вразила співака.

Таких, як Роман, сотні – і від цього мені так боляче й прикро. Так багато людей не почують більше голос своїх близьких друзів, коханих, батьків, братів і сестер – це дуже сумно. Я міцно обіймаю кожного українця, який втратив близьку людину. Мені дуже за вас болить. Я кожного дня молю Бога, щоб ця темна ніч болю і втрат закінчилась назавжди. І щоб кожна душа, яку скалічила війна, відродилась, як безсмертний фенікс, розцвіла, як Едемський сад, і пізнала світло й тепло любові. Бо Україна – це про світло. Україна – це про любов!, — прокоментував прем’єру ANDRUX.

Пісня доступна на всіх цифрових платформах.