Валерія Охтирчанка відповіла “Непрошеним-незваним” російським пропагандистським співакам

Лис 3, 2022
Фото: Валерія Охтирчанка

Валерія Охтирчанка написала пісню-відповідь і зняла потужний відеокліп “Непрошеним-незваним” у якому княгиня Ольга пророкує окупантам старшу загибель.

Валерія Охтирчанка гідно відповіла російським пропагандистським співакам Акиму Апачеву і Дарьї Фрей, які зняли кліп на руїнах «Азовсталі».

Як відомо у червні 2022 року російські співаки виконали зухвалу пісню «Пливе кача» українською мовою. Це спричинило шквал емоцій серед українців.
Співачка зізнається, що написала пісню за декілька хвилин, оскільки її переповнювали емоції після переслуховування зухвалої пісні росіян.

Валерія Охтирчанка самостійно написла сценарій, знайшла відео операторів і організувала зйомки кліпу задля того щоб надати відсіч ворогові на музичній арені. Авторка зазначає, що самотужки займалася відеомонтажем і продумувала кожну деталь відеороботи.

Прем’єра кліпу відбулася в жовтні, тому що зйомки кліпу під час воєнного стану – це справжній виклик. Оскільки для зйомок потрібно отримати спеціальні дозводи в багатьох правоохоронних органах.

Співачка стверджує, що її пісня є пророчою, тому що рука ніби сама відтворювала текст, а музика прийшла в одну мить і гармонійно поєдналася зі словами. У кліпі визначальним є образ смерті – яка настигне рашистівв Україні, навіки взявши в свої холодні обійми. Кліп сповнений символів і містики.

Зйомки кліпу відбувалися в парку «Київська Русь», що трапилося не випадково, зазначає Валерія Охтирчанка.

Древній Київ у «Парку Київська Русь» є енергетичним центром України. Якщо провести уявні лінії між чотирма українськими святинями: від Києво-Печерської Лаври на півночі до Свято-Миколаївського храму в селі Кулевча Одеської області на півдні, і від Почаївської Лаври за заході до Свято-Софіївської церкви в Харкові на сході – то «Парк Київська Русь» опиниться в точці перетину цих ліній. Це вже третя професійна відео робота Валерії Охтирчанки.

Авторка зізнається, що пісня «Непрошеним-незваним» – це попередження кожному окупантові, якого чекає страшна розплата за всі заподіяні лиха на українській землі.

За словами Валерії Охтирчанки робота над кліпом є дуже виснажливою, особливо, коли працюєш над всіма деталями самойстійно, але зараз вона почувається щасливою і зазначає, що продовжить оспівувати міць і славу України та українців у її наступних піснях.

Наразі Валерія Охтирчанка працює над піснею «Україна-Перемога» і обіцяє, що майбутня композиція буде не менш потужною.