Від тих, хто пішов – тим, хто залишився: Гурт MBreeze випустив новий сингл “В памʼяті”

Січ 27, 2023
Фото: MBreeze

Автори хіта «Окупанту», гурт MBreeze, презентували новий сингл «В пам‘яті».

“В памʼяті” – це пісня, яка промовляє до слухача від імені людини, що пішла з життя. Саме її гурт подавав на нацвідбір на Євробачення в цьому році.

Життя на землі має свій початок і кінець. І як важко іноді нам відпускати своїх рідних людей, які вже не з нами. Ця пісня – нагадування про те, що ті, за ким ми так сумуємо завжди поруч з нами. І вони живі, допоки жива пам’ять про них в наших серцях – коментує Олександр, фронтмен гурту.

Тільки за офіційними даними ООН за перші півроку повномасштабної війни в України загинуло більше 7 тисяч цивільних. Реальні цифри навіть страшно уявити.

“Наша творчість від початку війни і до сьогодні переживає постійну сенсову трансформацію від веселих і сатиричних пісень до сумних і глибоких. Я вважаю, що головна мета музики – це торкатися душі людини та допомагати проживати емоції і мені здається, що ця пісня потрібна і актуальна сьогодні для багатьох українців”. – Ілля, учасник гурту.

Спочатку пісня була написана англійською мовою для участі в Національному відборі на Євробачення, але вона не пройшла у відбір, тому музиканти прийняли рішення перекласти українською.

Пісні “В памʼяті” та “Memory “ вже можна прослухати на всіх цифрових майданчиках.

Посилання на “В памʼяті”
Посилання на “Memory”