Військовий гурт «Металеві квіти» презентує свій дебютний сингл «Лист додому» написаний на передовій

Кві 26, 2024
Військовий гурт «Металеві квіти» презентує свій дебютний сингл «Лист додому» написаний на передовій
Фото: військовий гурт «Металеві квіти»

Військовий кулеметник – позивний «Вулкан» з особливостями слуху і мови та військовий хірург у складі гурту Металеві Квіти випустили дебютну пісню, написану на найгарячішому напрямку Донецької області.

Лист додому – пронизує з перших слів: ти в мирному місті, а я на війні… Ці слова не про біль чи сум, вони про надію обійняти рідних.

Зі слів соліста гурту Руслана: Лист додому – це пісня про найсвітліші моменти, що я відчув у найтемніші часи для нашої країни. Перебуваючи під постійним обстрілом на позиціях, все що дає сил та віри – мрія повернутися додому та обійняти близьких людей. З цими думками були написані ці рядки і коли з неба сипались снаряди питання: То є Бог чи ні? – звучало в моїй голові.
Сьогодні, перебуваючи на післяопераційному лікуванні, згадую як я переймався при першому записі через свої особливості слуху та мови, справа у тому що маю їх від народження і звичайно не раз відчував на собі булінг, тому переживав, але завдяки своїй команді, яка мене підтримала і пояснила, що це пікантно і щиро мені вдалося розслабитися, і все вийшло. Страх не минув звичайно, але я над цим працюю.

 

Кліп на пісню Лист додому знімали на передовій. Відзняті кадри також увійдуть до документального фільму про війну.

Познайомившись на студії Unlock Music з продюсером фільму «Конотопська відьма» ми прийняли рішення показати реалії війни кожного військового, а Іван відгукнувся на цю ідею та надав все необхідне обладнання для зйомки в польових умовах.

Від 24 лютого Роман та Руслан, уродженці невеличкого села Київської області Кухарі, добровільно стали на захист країни.

Руслан у складі 112 бригади, на посаді кулеметник, а пізніше 81 та 63 бригади пройшов найгарячіші Донецькі напрямки та втримував наші кордони в 100 метрах від супротивника. Руслан мав поранення тай проблеми зі слухом, що через постійні обстріли почали посилюватись не зламали його дух і не дали відступити від цілі перемогти. Роман тим часом рятував життя наших воїнів під Бахмутом в мобільному польовому госпіталі державної прикордонної служби на посаді хірурга.
Металеві Квіти підготували альбом із 5 пісень, які готують до випуску.