Vivienne Mort випустила відео про друзів, які залишаються без сім‘ї та домівки

Жов 2, 2022
Фото: Vivienne Mort

Співачка Vivienne Mort присвятила пісню “Друже Мій” всім волонтерам, які самовіддано рятують українських тварин від смерті.

Без сім‘ї та домівки, незліченна кількість домашніх, диких тварин і навіть птахів, про яких заспівала співачка Vivienne Mort у пісні “Друже мій”, вони опинилися в зоні бойових дій. Вони потрапляють під обстріли, залишаються без сім‘ї та домівки.
Готовністю людей прийти їм на допомогу і визначається рівень людяності.

Я знаю військових, які возять за собою двох врятованих собак та двох котів. Таких військових багато. В той час, як для ворогів людське життя нічого не означає, українці рятують кошенят, їжаків, пташенят, всіх, кого можна вирвати з лап несправедливої смерті, і їх ніхто до цього не примушує. Вони роблять це за покликом серця. Вони репрезентують Україну в світі, як гуманну країну.

Кадри з врятованими від війни собаками та котами надані організацією UAnimals. Поруч ви можете бачити їхні імена та короткі досьє. Героїв відео (всіх, окрім мене і кішки, яка вже знайшла свій дім) — ви можете забрати до себе.

І найголовніше. Спільно з організацією UAnimals ми відкриваємо збір на будки для гостомельського притулку, в який щоденно потрапляють нові, розгублені і ні в чому не винні, понівечені війною звірі. Попередні будки були зруйновані ракетою.