«Втратити себе у вирі кохання»: співачка LADA презентувала нову пісню

Лис 22, 2023
Українська співачка LADA презентувала нову композицію «Рута»
Фото: Українська співачка LADA

Українська співачка LADA презентувала нову композицію «Рута», яка розкриває магію таємничого кохання.

Українська співачка LADA презентувала нову композицію «Рута». Пісня-суперечка, в якій відбувається боротьба між бажанням кохати та розчаруванням від нього. Кохання – це п’янка отрута, яка швидко діє, і співачка розповідає про те, що більш не скуштує цього оманливого почуття та не отруїть собі душу.

У композиції йдеться, що інколи ми боїмося глибоких почуттів, розглядаючи їх як отруту, і подібно до загадкової квітки, червоної рути, ми уникаємо їх.

Згадка таємничої квітки, яка лише раз на десять років цвіте червоним кольором, символізує найцінніше у стосунках та нагадує нам, що рідкісні миті кохання варто тримати в серці, бо саме вони роблять наше життя яскравішим та наповнюють його митями щастя.

Іноді ми не шукаємо кохання, оскільки боїмося втратити в ньому себе. Відсутність впевненості може ставити перешкоди на шляху до щирих почуттів, ми боїмося ризикувати, але саме цей ризик допомагає знайти справжню глибину взаємин. Потрібно пам’ятати про себе, в першу чергу любити себе, але не варто закриватися від світу, іноді може бути складно, але щире кохання – це безцінний скарб. Саме тому іноді нам доводиться пройти через внутрішні сумніви та боротьбу, щоб відкрити найцінніше – справжню любов, – поділилась співачка LADA.

 

Пісня «Рута» розкриває покликання до рефлексії та пізнання, наголошуючи, що треба любити себе.

Кохання – невід’ємна частина життя кожного, але потрібно бути обережними, щоб не обпектися та не розчаруватися.

Послухати композицію можна на всіх музичних платформах.