Я, Побєда і Берлін: кавер-саундтрек КОЛЬОРОВА від гурту ТНМК до фільму

Січ 23, 2024
Фото: кадр з фільму “Я, Побєда і Берлін”

Кавер-саундтрек “Кольорова” від гурту ТНМК до стрічки «‎‎Я, “Побєда” і Берлін»
про декілька днів життя ліричного героя із повісті Кузьми Скрябіна, він же – Андрій Кузьменко.

“Я, “Побєда” і Берлін” — історія звичайного хлопця, музиканта-початківця Кузьми. За три дні до запланованого концерту він вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій «Побєді». Кажуть, там є колекціонер, готовий обміняти жовту бестію на шестисотий «Мерс». Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з гурту – встигнути на виступ.

Насправді глибокий зміст пісні “Кольорова” ідеально збігається із головною темою фільму. Життя не лише здається, але і є цікавим та привабливим лише тоді, коли ти зумів відшукати правильних людей, місця, а також самого себе. Для гурту “ТНМК” ця філософія теж є доволі близькою, тож кавер вийшов напрочуд щирим та справжнім.

Фагот: “Кольорова – це по суті як прийом у психотерапевта, коли тобі терміново потрібна підтримка, і доктор по поличках тобі про тебе все розкладає. Ця пісня – це як поетичний код фрази “все, що з тобою відбувається, це виключно те, як ти до того ставишся” а решта – ну, хіба що намалюєш”.

Фоззі: “Ми дуже хотіли, щоби в цьому кавері лунав вокал Кузьми – це було б правильно. У гурту “Скрябін” його не було, тоді Фагот звернувся до Володимира Бебешка, який розшукав давню сесію оригінального запису – дуже дякуємо йому за це! І все стало на свої місця”.