YARMAK: Хай нам, брате, пощастить

Лис 27, 2022
Фото: YARMAK

YARMAK представив трек справжньої боротьби воїнів світла “Хай нам, брате, пощастить”

Голодомор, Розстріляне відродження, Січ, вирізаний Батурин…сотні фактів і мільйони українців, які загинули від кривавих рук ординських катів.

Ця війна мала статися рано чи пізно і на нашу долю випала можливість нарешті закінчити багатовічні страждання нашої нації.

Сьогодні відбувається справжня боротьба воїнів світла проти царства темряви, зла і підлості.

Для мене за честь проживати такий фундаментальний період людської суті з найхоробрішими та найблагорднішими душами цього всесвіту, які готові віддати своє життя за найвищу цінність – справедливість! Війна – це про удачу, поруч зі мною помирали світлі люди, які ще не встигли зробити навіть жодного пострілу, а були такі, що виходили неушкодженими з пекла! Удача – це відображення внутрішнього стану сбалансованості, сконцентрованості, впевненості та віри!

Саме тому народилася пісня «Хай нам, брате, пощастить», щоб кожен наш воїн-побратим пропускав через себе цю енергію і носив її в собі як оберіг!

Дякую легенді української музики Олександру Чемерову, який разом з Олегом Федосовим спродюсували звучання цієї пісні і воно вийшло по справжньому запеченим у вогні війни та віри в перемогу! – коментує репер