Запрошуємо всіх на четвертий семінар «Перші Кроки в Шоу-Бізнесі»

Лют 7, 2022
Фото: facebook.com/Muzychnyi.Fond

Фонд Розвитку Української Музики запрошує всіх у Caribbean Club на четвертий семінар

«Перші Кроки в Шоу-Бізнесі».

🎙Caribbean Club❗️ 28 лютого о ⏰19:00

КУПИТИ КВИТКИ

🔰 Спікери та програми виступів:

🔹Олег Скрипка – український музикант, композитор, лідер гурту Воплі Відоплясова.
📌Тема доповіді: “Деякі особливості популярності – що чекає вас на вершині? Як втриматись в полі уваги й не зникнути в тумані забуття? Що треба знати артисту перед тим як стати популярним?”

🔹 Ігор Тарнопольський – продюсер, власник та керівник Enjoy! Media.
📌 Тема доповіді: “Нестандартне, креативне мислення при запуску музичних проектів. Чому одні вистрілюють, а інших поглинає конкурентна боротьба? Робота з кейсами.”

🔹Дмитро Іванов – засновник української соцмережі SL8.
📌 Тема доповіді: “Нові можливості, нова аудиторія, нова монетизація. Соціальна мережа Sl8 (Slate) – український стартап, який поставив за ціль донести українську музику до всього світу”.

Подія буде цікавою та корисною для виконавців, музикантів, музичних менеджерів, продюсерів, піарників, режисерів та всіх, хто працює у сфері шоубізнесу.

У слухачів буде можливість почерпнути корисну для себе інформацію,
поставити питання спікерам та отримати персональну відповідь. Також, гості вечора матимуть змогу познайомитись з цікавими людьми зі світу музичної індустрії, які є експертами у своїх галузях. 🤓

🎙Музичним гостем вечора стане SHAYRI (Вікторія Бобаль) – яскрава закарпатська співачка, яка разом із гуртом створює якісну українську танцювальну музику.

SHAYRI є переможницею конкурсу “Нове Покоління ‘Весна 2021” і своєю творчістю стрімко завойовує прихильність слухачів. Так, один з її запальних хітів “ВІЛЬНІ” два місяці поспіль займав перше місце у хіт-параді радіостанції DJ FM.

 

До зустрічі! 🥳